www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Сатан


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сатан
Rean
Публикувано на: 22.11.2006, 21:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 68
Участник # 638
Дата на регистрация: 26-October 06



http://satanizam.start.bg/ smil4334aa44c7e89.gif User posted image Ето на тия илюминатковци да им е..... мамата
PM
Top
Rean
Публикувано на: 22.11.2006, 21:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 68
Участник # 638
Дата на регистрация: 26-October 06



http://store2.data.bg/mariocska/kniganalyjite_doc.doc
Алистър Кроули
без коментарUser posted image
PM
Top
Биргюн
Публикувано на: 23.11.2006, 23:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Rean @ Nov 22 2006, 09:30 PM)
http://satanizam.start.bg/ smil4334aa44c7e89.gif User posted image Ето на тия илюминатковци да им е..... мамата

"Страницата се редактира от Рене Георгиева"
Lord_Azerath, ако това оная Queen_Of_Snow...
Мисля, че е тя(по принцип тя прави/редактира някои в старт-а)... та няма нищо илюминатско в нейните идеи, прекалявате. Съмнявам се, че въобще е чувала думата "илюминат". Става въпрос за една заблудена метълка(даже не знам за каква се има), псевдо-блек метълка(и двамата с теб, Азерат, я знаем колко го разбира блека), залята с стандартната помия, която й харесва. (По принцип мразя етикети - "рапър", "метъл", "чистил", "бърсал"). Става въпрос главно за лайна, които до определена степен са против юдео-християнството и се доближват до християсвтото, но в голяма степен са чифущина. Типичен пример е Антон ЛаВей. Радвам се, че не е жив.
Насъбрала линкове, решила, че е открила истината, решила и тя да просвети някой друг боклук, най-вероятно да с (не)съзнателното желание помогоне... Те масово "метълите" в днешно време са абсолютни боклуци. БУКВАЛНО! (Срещу музиката почти нищо против нямам - и аз самият слушам не малко метъл.)

И моля ви се - като казвате сатанизъм, доуточнявайте - вече има толкова видове, че и аз изгубих нишката... Някои видове дори се доближават до българската вяра... други пък са крайно мизантропски...

И човекът с ник IYI е прав! Чифути, чифути, американци, избори, демокрация, комунизъм... и т.н. А забравихте ли българите? Забравихте ли балканската земя? Забравихте ли Тангра? smil4334af067a7a3.gif smil4334aa21c9ca7.gif
PM
Top
Rean
Публикувано на: 24.11.2006, 0:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 68
Участник # 638
Дата на регистрация: 26-October 06



"Мисля, че е тя(по принцип тя прави/редактира някои в старт-а)... та няма нищо илюминатско в нейните идеи, прекалявате"
сигурно,но попаднах на това от страницата на гореспоменатата "заблудена"особа-http://www.imadrugpat.org/silentweapon/newzavet.html
"А забравихте ли българите? Забравихте ли балканската земя? Забравихте ли Тангра?"
тия отрепки служат(или поне така си мислят)на тъмните сили и надали ги грее нещо за българите.Знаеме си в същия кюп smil4334af067a7a3.gif User posted image
PM
Top
Биргюн
Публикувано на: 24.11.2006, 9:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Rean @ Nov 24 2006, 12:44 AM)
"Мисля, че е тя(по принцип тя прави/редактира някои в старт-а)... та няма нищо илюминатско в нейните идеи, прекалявате"
сигурно,но попаднах на това от страницата на гореспоменатата "заблудена"особа-http://www.imadrugpat.org/silentweapon/newzavet.html
"А забравихте ли българите? Забравихте ли балканската земя? Забравихте ли Тангра?"
тия отрепки служат(или поне така си мислят)на тъмните сили и надали ги грее нещо за българите.Знаеме си в същия кюп smil4334af067a7a3.gif User posted image

Основната заблуда на начинаещия националист/анти-сатанист. Вземи попрочети малко за сатанизма преди да говориш глупости. В голяма степен Е така - кланят се на тъмните сили и са гадна паплач. Но има много "сатанисти", които не влизат в тази графа. Дори Ницше е смятан от някои за сатанист. Той кланя ли се на тъмните сили според тебе? (Въпрос с повишена трудност: Защо говори именно за свръхчовешкото?)
Наистина, попрочети, информирай се. Прочети и на Елтимир "Отвъд Човечеството". И въобще в неговите книги е истинита или поне една ОГРОМНА част от нея.

ПП: Нямам намерение да се карам с теб или с когото и да било.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 24.11.2006, 17:06
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE (Биргюн @ Nov 24 2006, 09:25 AM)
Основната заблуда на начинаещия националист/анти-сатанист. Вземи попрочети малко за сатанизма преди да говориш глупости. В голяма степен Е така - кланят се на тъмните сили и са гадна паплач. Но има много "сатанисти", които не влизат в тази графа. Дори Ницше е смятан от някой за сатанист. Той кланя ли се на тъмните сили според тебе? (Въпрос с повишена трудност: Защо говори именно за свръхчовешкото?)


Бати жалката история!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 24.11.2006, 17:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Направо ми призлява от хората, които продължават да възприемат национализма като субкултура. Явно не трябва да се чудя на подобни изрази "националисти-антисатанисти", "националисти-сатанисти", "националисти- анархисти", "националисти-нацисти" и пр.!!!

Пак повтарям - жалка история!!!

Ние българите сме били известни с това, че сме били непреклонни - не сме се кланяли на никой и нищо, и вярата ни в Тангра не е била на РАБСКИ начала!!!

На ден днешен поклонничеството явно е на голяма почит - било то на тъмни или светли сили!!!

Не разбирате ли, че точно тук е разковничето!!! Докато човешкия дух продължава да се кланя,прекланя,покланя и прочие - да лази като червей, до тогава ще живеем като скотове!!!

PM
Top
galabov
Публикувано на: 24.11.2006, 17:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 565
Дата на регистрация: 25-August 06



Като казахте сатанисти я вижте на какво попаднах:
Странен критерий имат руските православни:
Направили сайт дето изброили секти и религии и какво ми направи впечатление:

http://nevskiy.orthodoxy.ru/center/spravochnik/

В графата сатанисти са посочени и ... международното общество на друидите ...
Обаче товарищите са посочили по-горе юдаизма като традиционна за Русия религия ....

Що си мисля че друидството е традиционна Европейска религия а юдаизма не ще да е традиционна и мястото му е в друга графа ...
Странни критерии няма що:
User posted image

Според тях френските друиди от областта Бретан били сатанисти ... защото местните жители (говорещи гаелик) искали независимост- значи това било сатанизъм и щом си изповядват традиционната вяра са сатанисти ...
Странна логика ...

В същия сайт са квалифицирани като мерзавци някакви защото смятат че:
Русские и украинцы должны поклоняться своим национальным богам, но никак не Иегове.


Ама не знам защо търсите нашенските сатанисти по сайтове- че те си имат голям храм в центъра на София
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 24.11.2006, 20:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Да Свинегогата! Само че тези не са родни, а само се намират временно у нас!
PM
Top
galabov
Публикувано на: 24.11.2006, 20:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 565
Дата на регистрация: 25-August 06



QUOTE (Запознат @ Nov 24 2006, 08:37 PM)
Да Свинегогата! Само че тези не са родни, а само се намират временно у нас!

Ама не само...
Това адвентистите от седмия деветия и незнам още кой ден? Ами муунистите (чийто представител редовно ни спамва) и те си имат голям имот в центъра. И разни други.
PMEmail Poster
Top
Биргюн
Публикувано на: 24.11.2006, 20:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Bell @ Nov 24 2006, 05:06 PM)
QUOTE (Биргюн @ Nov 24 2006, 09:25 AM)
Основната заблуда на начинаещия националист/анти-сатанист. Вземи попрочети малко за сатанизма преди да говориш глупости. В голяма степен Е така - кланят се на тъмните сили и са гадна паплач. Но има много "сатанисти", които не влизат в тази графа. Дори Ницше е смятан от някой за сатанист. Той кланя ли се на тъмните сили според тебе? (Въпрос с повишена трудност: Защо говори именно за свръхчовешкото?)


Бати жалката история!

Бел, грешно си ме разбрала. Не говоря за субкултури, нито категоризирам. Имам предвид, че много от хората, които "навлизат" (не мога да нямеря точната дума) в национализма ИЛИ тези, които се противопоставят на сатанизма, не са напълно наясно за какво става въпрос.

QUOTE
  Направо ми призлява от хората, които продължават да възприемат национализма като субкултура.

И на мен! АЗ НЕ ГО възприемам като субкултура, нито като каквато и да е култура. За мен национализмът представлява идеи + действия.

QUOTE
Докато човешкия дух продължава да се кланя,прекланя,покланя и прочие - да лази като червей, до тогава ще живеем като скотове!!!

Именно.
PM
Top
Биргюн
Публикувано на: 24.11.2006, 21:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



И още един въпрос: кога ще престанем да се занимаваме с глупости?
"Леле, сатанински линкове!". Айде бе. Ми пък в гугъл лайна колкото щеш и още толкова. Напиши там Satan или Holocaust и чети простотии. Какво ни интересува жалката проюдейска пропаганда и чуждата вяра? Ето ТОВА е жалка история, Бел.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 24.11.2006, 22:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE (Биргюн @ Nov 24 2006, 09:15 PM)
Какво ни интересува жалката проюдейска пропаганда и чуждата вяра? Ето ТОВА е жалка история, Бел.

Точно така! Значи сме на едно мнение! Направо хич не ми импонират някакви религиозни фанатици и спиритисти и прочие, които се кланят! Аз лично не се кланям на нищо и никой, мога само да се поклоня пред паметта на моя род и на нашите герои! Другото е чифутщина!








PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Не бях чувал досега за тази секта "ЧЕРНАТА РОЗА"!Дали ЧЕРНАТА РОЗА не знае...повече?Вижте какво правят:
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1092801


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Има и други, които се представят за националисти. Една българска организация е свързана с тях:
http://www.666blacksun.com/Symbols666.html
Засега само ще кажа, че Адолф Хитлер се е боял да смърт от силите, които окултните кръгове в Германия отключили. И до самия край на войната той, Хитлер е правил всичко, за да намали тяхното влияние. И сега някои ни пробутват еврейски полуфабрикати, като се опитват да ни ги пробутат за истинска стока.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020